top of page

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія Інтраком Україна пропонує постачання, впровадження та підтримку програмного забезпечення систем управління операційною діяльністю, систем інформаційної безпеки, систем управління ІТ-активами, систем моніторингу компонентів ІТ-ландшафту та управління мережами. Ми також виконуємо розробку програмного забезпечення під ключ для конкретних потреб і завдань бізнесу наших замовників.

 

Ми також пропонуємо нашим замовникам проектування, постачання, впровадження та підтримку таких рішень:

  • інженерна, телекомунікаційна та ІТ-інфраструктура датацентру (ЦОД);

  • системи зберігання та обробки даних;

  • серверна інфраструктура;

  • активне мережеве обладнання;

  • безпровідний зв'язок;

  • структуровані кабельні системи

 

Сервісний центр Інтраком Україна здійснює авторизовану підтримку встановленого обладнання та систем, їх гарантійне та постгарантійне обслуговування.

 

Компанія проводить політику активної взаємодії зі своїми замовниками та відповідального підходу до виконання своїх зобов'язань. Ми завжди прагнемо надавати інноваційні рішення та якісні послуги, своєчасно реалізовувати проекти будь-якої складності та обсягу, внаслідок чого наші замовники гарантовано отримують очікуваний результат, безперебійність та доступність усіх необхідних їм ІТ-сервісів, що у результаті підвищує стабільність та конкурентоспроможність їхнього бізнесу.

Компанія Інтраком Україна є членом Європейської Бізнес Асоціації (The European Business Association – EBA) та низки профільних асоціацій зі сфери інформаційно-комунікаційних технологій та партнером Української Національної Цифрової коаліції.

bottom of page