top of page

Рішення моніторингу гібридної ІТ Operations Bridge

Рішення Operations Bridge виконує моніторинг вашого ІТ-оточення і консолідує дані від існуючих інструментів. Воно застосовує автоматичне виявлення, моніторинг, аналітику і виправлення даних по всій інфраструктурі - традиційної, приватним і публічним хмарам, мульти-хмарним і контейнеризованих середах. Рішення підтримує кореляцію на основі потоків і топологій інфраструктурних елементів, застосунків і сервісів. OpsBridge автоматизує операції штучного інтелекту з машинним навчанням і аналітикою, які скорочують кількість подій, прискорюють ідентифікацію кореневої причини і виправлення. Стейкхолдери з керівництва підприємства отримують на свої мобільні пристрої уявлення, що дозволяють діяти і містять персоналізовані дашборди, які показують найважливіші індикатори, ключові показники бізнесу та ІТ.

Платформа Operations Bridge включає в себе наступні компоненти.

Operations Bridge Manager - збирає, обробляє і показує проблеми, метрики з різних джерел. Містить попередньо сконфігуровані інструменти для моніторингу певних програм і технологій. Виконує кореляцію подій, зменшення шуму, визначення кореневої причини.

Operations Bridge Analytics - рішення для проактивного управління операційною продуктивністю і зменшення показника середнього часу до відновлення. Імпортує різні метрики, події, топології, логи і т.п. і зберігає їх в сховище Великих даних. Рішення визначає і досліджує аномалії, забезпечує інтуїтивний і уніфікований пошук.

Operations Bridge Reporter - рішення для підготовки звітів на основі технологій Великих даних і аналітики Verica. Забезпечує середу для розробки звітів нового змісту, розширення джерел даних.

Business Value Dashboard - інструмент розробки власних дашбордів для бізнесу та ІТ.

Cloud Optimizer - інструмент відображення і оптимізації даних про процесори, диски, пам'ять від гіпервізора і хмарних провайдерів. Показує деревоподібну структуру віртуальних машин, їх кластерів і статусів, виконує прогнози використання ресурсів, виробляє рекомендації щодо сайзінгу віртуальних машин.

Universal Discovery та Configuration Management Database - інструмент виявлення і визначення конфігураційних елементів - блоків, з яких складаються фізичні, віртуальні, логічні активи - і їх зберігання в базі даних конфігурацій. Дозволяє складати і оновлювати сервісну модель, знаходити конфігураційні елементи і їх взаємні залежності за допомогою агентських і безагентських технологій.

Operations Orchestration - інструмент для визначення і виконання багатоступеневих ІТ-завдань і потоків робочих процесів. Включає редактор багатоступеневих скриптів, що підтримує розгалуження операцій для автоматизації дій адміністраторів, імпорт завдань і процесів з маркетплейсу.

SiteScope - рішення для моніторингу без використання агентів з більш ніж 100 типів моніторингу «з коробки» для додатків, фізичних і віртуальних хостів, мережевих пристроїв, файрволлів і т.п.

Подивіться, будь ласка, детальну презентацію платформи Operations Bridge нижче.

bottom of page