top of page

Платформа резервного копіювання та відновлення NetBackup

Захист даних рівня підприємства

Будучи протягом тривалого часу визнаним лідером ринку ПЗ для резервного копіювання та відновлення, система NetBackup від компанії Veritas дозволяє виключити витратність і складність точкових продуктів, забезпечуючи при цьому безпеку, комплаєнс і доступність ваших даних - незалежно від місця їх знаходження. Забезпечуючи швидке відновлення критичних для бізнесу даних в гібридному, локальному, віртуальному, мульти-хмарному оточенні, NetBackup масштабується до будь-якого розміру робочого навантаження і надає проривні можливості віртуальних або хмарних інсталяцій, які йдуть значно далі, ніж можуть надати традиційні практики резервного копіювання. Для таких загроз, як атаки програм-вимагачів до позапланових зупинок, NetBackup забезпечує захист Вашого підприємства від непередбачених ситуацій і пропонує такі ключові переваги:

Впевненість в тому, що «це просто працює» - Десятиліттями NetBackup лідирує в галузі як найбільш популярне за ринковою часткою ПО для захисту даних рівня підприємства, використовується найбільшими організаціями на планеті і позиціонується як «Лідер» в Магічному квадранту (Magic Quadrant - MQ) Gartner 15 років поспіль. Veritas має глобальну команду і співтовариство по всьому світу, які здатні допомогти клієнтам і партнерам на шляху до збереження даних в безпеці, доступності та комплаєнсі. Veritas надає Вам можливість використовувати технології, які потребує Ваш бізнес, і зберігати стійкість даних, в той же час надаючи свободу вибору будь-якого способу інсталяції NetBackup - NetBackup Flex, NetBackup Flex Scale, NetBackup Appliance, інсталяції в хмарі або самостійного побудови (Build Your Own - BYO). C більш ніж 2000 розробників, понад 2140 всесвітніми патентами, більш ніж 800 підтримуваними типами робочих навантажень, більше 1400 цільових сховищ і понад 60 хмарних провайдерів, Veritas є втіленням інновацій.

Готовність до майбутнього - Маючи сотні патентів, які видані Veritas в сферах, що включають хмари, контейнери, резервне копіювання, відновлення, віртуалізацію, оптимізацію введення / виведення, де-дуплікацію, управління миттєвими знімками, NetBackup продовжує давню традицію компанії першої виводити передові технології на ринок. Рішення Veritas забезпечує інфраструктуру для інтеграції майбутніх технологій, надаючи можливість адаптуватися до мінливого оточення. За допомогою автоматизації і оркестрації, NetBackup дозволяє ефективно управляти поточними робочими навантаженнями і впевнено мігрувати до майбутніх робочих навантажень.

Скорочення вартості і складності - Як єдине і уніфіковане рішення для захисту всіх Ваших активів даних, NetBackup забезпечує підтримку для практично кожного сервера, сховища, гипервизора, бази даних, додатка і хмарної платформи, які використовуються підприємствами сьогодні. Володіючи властивостями високої продуктивності, інтелектуальної автоматизації і централізованого управління, ця єдина платформа захисту даних може захистити будь-яке робоче навантаження будь-якого масштабу, виключаючи необхідність використання точкових продуктів (см.мал.1).

рис.1 Дашборд.png

NetBackup забезпечує інтегрований підхід для відновлення при аваріях та міграціях робочих навантажень, як і для миттєвих знімків хмарних робочих навантажень за допомогою інтеграції NetBackup CloudPoint і платформи стійкості Veritas (Veritas Resiliency Platform - VRP), надаючи повну платформу захисту даних в рамках спрощеного ліцензування за одними Одиниці Складського Обліку (Stock Keeping Unit - SKU) і лічильнику.

Управління бізнес ризиками - Будучи основою Платформи Послуг Даних Підприємства (Enterprise Data Services Platform - ESDP), NetBackup спроектований для підвищення стійкості організації перед обличчям невідомого та несподіваного, забезпечуючи швидке відновлення при катастрофічної  події бізнесу - від втрати файлів через атаки програм-вимагачів до зупинок центрів даних. Придбайте впевненість в цілісності даних за рахунок використання управління ідентичністю і доступом, шифрування даних і управління безпекою незмінного/невитіраемого сховища, яке допомагає резервним файлів залишатися в безпеці і недоступності для шкідливих вторгнень. NetBackup підтримує Аварійне відновлення (Disaster Recovery - DR) відповідного масштабу в локальному, гібридному і мульти-хмарному середовищах для відповідності Цілям Часу Відновлення (Recovery Time Objectives - RTOs) і Цілям Точок Відновлення (Recovery Point Objectives - RPOs). І оскільки NetBackup підтримує широкий спектр опцій відновлення, Ви можете вибрати методи, які найбільше відповідають Вашим потребам відновлення, таким, як відновлення за масштабом з NetBackup Resiliency. Ви можете запобігти прогалинам або розривам оглядовості і звітності по всій інфраструктурі даних за допомогою APTAREtm Analytics. Від резервного копіювання пристроїв до хмарного сховища - NetBackup інтегрується в кожній точці технологічного стека для досягнення максимальних надійності і продуктивності.

Захист будь-якого робочого навантаження

Однією з рис інформаційних технологій підприємства є гетерогенність. Широка різноманітність платформ, застосунків та інфраструктури часто росте разом з розміром підприємства. NetBackup підтримує величезну кількість оточень і інтегрується з кожним рівнем технологічного стека для уніфікації стратегії захисту даних, надаючи управління Вашими робочими навантаженнями з інтуїтивного веб-інтерфейсу (User Interface - UI).

Операційні системи - NetBackup інтегрується з десятками версій серверних операційних систем, включаючи файли Microsoft Windows, Linux і Unix.

Віртуальні системи - NetBackup інтегрується з провідними гіпервізорами, включаючи VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, Nutanix AHV, Red Hat Virtualization, Docker, Azure Stack і OpenStack.

Бази даних і застосунки - NetBackup інтегрується з провідними реляційними базами даних і платформами застосунків, включаючи IBM DB2, Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server, MySQL ™, Oracle, Oracle RAC і SAP.

SQL самообслуговування (self-service) - NetBackup забезпечує поділ обов'язків між адміністратором резервного копіювання та адміністратором бази даних. Адміністратор бази даних може незалежно вести виявлення, управляти правами доступу, складати розклад резервних копіювань і виконувати відновлення Microsoft SQL, а також може використовувати Instant Access для того, щоб швидко переглядати або монтувати базу даних.

Універсальний спільний доступ - Підтримка нового форм-фактора для спільного доступу CIFS / NFS, заснована на сховищах Пула Де-дуплікації Сервера Носіїв (Media Server Deduplication Pool - MSDP) тепер можливий як для спеціалізованих пристроїв (appliances), так і для побудованих самостійно (BYO ) серверів носіїв. Розширене управління включає підтримку користувальницьких квот, інтеграцію з AD, підтримку NetBackup HA Appliances і розділ веб UI для централізованого управління, також, як і повну підтримку API.

Системи зберігання - NetBackup захищає дані на рівні систем зберігання за допомогою інтеграції з різними миттєвими знімками і Протоколом Управління Мережевими Даними (Network Data Management Protocol - NDMP), підтримуваним на Pure Storage, Dell EMC, HPE, Hitachi, IBM, NetApp і інших. Використання моментальних знімків дозволяє швидке відновлення на певний момент часу і допомагає виконувати ефективне резервне копіювання. NetBackup Snapshot Manager включає підтримку PowerScale Dell EMC і Qumulo, надаючи сумісний інструмент для управління миттєвими знімками на платформах сховищ багатьох виробників. NetBackup використовує захист даних динамічного NAS (Dynamic NAS - DNAS) для забезпечення автоматизованої захисту критичних для бізнесу даних на сховище NAS з можливістю відновлення даних в будь-якому місцезнаходження (хмарному, віртуальному чи фізичному), також, як і перезапуск завдання резервного копіювання або відновлення на конкретний момент часу без перезапуску з допомогою Checkpoint Restart.

Хмарні платформи - NetBackup підтримує резервне копіювання і відновлення робочих навантажень в хмарних середовищах за рахунок використання нативної для хмар технології моментальних знімків на платформах Google Cloud Platform (GCP), Microsoft Azure і Amazon Web Services (AWS). Ви можете використовувати веб-UI для того, щоб конфігурувати сервер MSDP хмарного відновлення для спільного доступу до образу для моментального відновлення (см.мал.2).

Сервер облачного восстановления

Ви зможете заощадити і оптимізувати хмарне сховище, якщо будете резервувати тільки дані моментальних знімків за допомогою інкрементальних знімків Azure. NetBackup для OpenStack - це нативное для хмари, ведене API рішення, яке забезпечує засноване на політиках, всеосяжне резервне копіювання і відновлення, в яке інтегрується веб-UI і інтерфейс Horizon. NetBackup 9 підтримує істотно більшу функціональність, яка включає инкрементальное резервне копіювання з резервним копіюванням в NFS і S3. Ви можете легко тестувати ці резервні копіювання до запуску відновлення, оптимізуючи Ваші RTOs і RPOs. З NetBackup для OpenStack ви можете ефективно відновити оточення цілком, одиночну віртуальну машину (VM), файл або моментальне монтування, або виконати міграцію в нову хмару.

Системи Великих Даних - Використовуючи Parallel Streaming, що входить в NetBackup, Ви можете захистити великомасштабні і багатовузлові системи, такі, як Hadoop і HBase набагато швидше, проводячи стрім даних для вузлів одночасно.

Свобода вибору режиму інсталяції NetBackup і швидке розгортання

Сучасне підприємство повинно підтримувати широкий спектр робочих навантажень і власників додатків, які розрізняються вимогами і завданнями. Крім того, робочі навантаження і користувачі можуть бути не тільки в основному центрі даних, але і у віддалених офісах на кордонах периметра підприємства, або працювати в гібридних хмарних середовищах. Режими розгортання NetBackup дозволяють підприємству оптимізувати його інфраструктуру захисту даних за рахунок правильного змішання режимів інсталяції для забезпечення широти робочих навантажень, користувачів і середовищ для зменшення потужностей дата-центру і мінімізації сукупної вартості володіння (Total Cost of Ownership - TCO).

NetBackup Flex Scale і NetBackup Flex пропонуються у вигляді пристроїв; NetBackup може бути використаний незалежно або як інтегрований пристрій.

NetBackup Flex Scale - дозволяє розширювати NetBackup з легкістю і автоматизацією, масштабуванням у міру зростання бізнесу, що затребуване багатьма організаціями в ході трансформації їх інфраструктури захисту даних. Архітектура NetBackup Flex Scale, яка масштабується,  забезпечує економію на хмарі і гнучкість для легкого збільшення потужності в міру зростання організації.

NetBackup Flex - дозволяє консолідувати домени NetBackup, раціоналізувати процес апгрейдів і підтримувати в роботі різні версії NetBackup, в той же час зменшуючи потреби в потужності вашого дата-центру і мінімізуючи TCO. NetBackup Flex підтримує незмінні і невитіраеми сховища, що скорочує ризик того, що шкідливі програми або програми-вимагачі зашифрують або знищать дані резервного копіювання, зробивши їх недоступними.

NetBackup 5250

Пристрій NetBackup або ПО для BYO - Ви можете також розглянути інтегрований пристрій NetBackup (см.ріс.3). Розгорніть віртуальний або фізичний пристрій NetBackup або завантажте програмне забезпечення NetBackup для BYO або хмарних інсталяцій. Ви зможете використовувати інструменти управління конфігураціями від сторонніх компаній, такі, як Chef або Microsoft SCCM для оркестрації замовного розгортання. Для організацій, які розширюють свої інсталяції NetBackup, інтегроване NetBackup Appliance є ідеальним рішенням, яке поставляється з інстальованим ПЗ NetBackup, захищеної операційною системою, ПО безпеки і всіма необхідними компонентами обчислювального обладнання, що дозволяє Вам запустити його за лічені хвилини. NetBackup Virtual Appliance надає недорогу альтернативу для полегшених вимог до захисту даних і вимагає мінімального досвіду управління інфраструктурою на місці. Veritas також розробив шаблони розгортання для Chef і SCCM, так, що замовники можуть розгорнути клієнтів NetBackup у відповідному масштабі.

Вибір сховища

Багато що змінилося з часів традиційного резервного копіювання на стрічки. Зараз підприємствам надається все багатство вибору місць зберігання резервних копій. NetBackup інтегрує цей різноманітний набір цільових сховищ без шкоди для керованості.

Незмінне програмами-вимагачами цільове сховище - Ви захиститеся від шифрування даних резервних копій програмами-вимагачами за допомогою незмінних і невитираемих сховищ NetBackup і NetBackup Flex. Інтерфейс API NetBackup за технологією OpenStorage Technology (OST) підтримує управління незмінними образами незалежно від імен виробників обладнання. Veritas співпрацює з виробниками незмінних сховищ для вдосконалення своїх API-плагінів до NetBackup з тим, щоб організації могли управляти політиками незмінних образів з NetBackup і використовувати сторонні незмінні пристрої.

OpenStorage Technology (OST) - OST використовується для інтеграції NetBackup з широким діапазоном пристроїв резервного копіювання та зберігання від Veritas і сторонніх виробників.

Хмарне сховище - NetBackup підтримує зростаючий список зовнішніх провайдерів хмарних сховищ, таких, як AWS, Microsoft Azure, Google Cloud Platform (GCP), які можуть бути легко інтегровані в політики NetBackup. NetBackup де-дупліцірует дані до того, як вони передаються і розміщуються в хмарі, що скорочує час резервування і знижує вартість хмарної інфраструктури. Оптимізовані де-дупліціровані дані пересилаються безпосередньо до відповідного хмарного рівня зберігання для довготривалого розміщення за допомогою підтримки AWS Glacier і додаткової підтримки Azure Archive.

Диск - Ви можете організувати звичайні дискові масиви в пули дисків під керуванням NetBackup.

Моментальні знімки систем зберігання - NetBackup може оркестріровать фізичні моментальні знімки, використовуючи пропрієтарні можливості виробників, таких, як NetApp, Dell EMC, HDS, HPE і Pure Storage. Ви можете відновити резервні копії NAS (файли NetApp і Nutanix) в будь-якому місці, використовуючи резервну копію, або використовувати швидке відновлення з моментального знімка, уникаючи прив'язки до якого-небудь виробникові.

Стрічки - NetBackup надає управління носіями рівня підприємства за рахунок величезного вибору підтримуваних конфігурацій стрічкових приводів і роботизованих пристроїв.

Відповідність вікну резервного копіювання, яке звужується

Немає нічого незвичайного в повідомленнях ІТ-організацій про зростання обсягу даних на 40-60 відсотків на рік. Для відповідності такому зростанню Вам необхідно резервне копіювання настільки швидке, наскільки це можливо, без переривання виробничої діяльності. NetBackup об'єднує інноваційний дизайн з останніми технічними досягненнями, щоб забезпечувати вражаючі показники продуктивності з мінімальними обтяженнями.

Parallel Streaming - виключає пляшкові горлечка продуктивності і оптимізує сховища для середовищ великих даних. Parallel Streaming від NetBackup надає безагентскі, засновані на API резервне копіювання і відновлення даних багатовузлових масштабованих кластерів, таких, як Hadoop.

Accelerator - виключає суцільне резервне копіювання раз і назавжди. З використанням Accelerator від NetBackup резервне копіювання виконується тільки для змінених блоків. Ці блоки об'єднуються з попередніми резервними копіями для синтезування нової повної резервної копії для швидкого відновлення.

Моментальні знімки - Дозвольте системі зберігання виконувати резервне копіювання для вас. З Snapshot Management від NetBackup моментальні знімки оркеструються, каталогізуються і реплицируються із застосуванням технологій зберігання від таких виробників, як NetApp і Dell EMC.

Безагентске резервне копіювання - NetBackup робить непотрібним використання всередині віртуальних машин агентів для резервного копіювання та відновлення, спрощуючи розгортання і підтримку ПО резервного копіювання у віртуальному середовищі.

Автоматичний апдейт клієнтів - Для систем, що використовують ПЗ клієнтів або агентів, NetBackup може автоматизувати розгортання цього ПЗ за допомогою вбудованих або сторонніх інструментів інсталяції ПО. Також можливе використання VxUpdate для апгрейдів медіа серверів.

Порятунок Вашого бізнесу

Немислиме сталося. Сервіси лежать, і годинник цокає. Не можна втрачати ні хвилини - настав час для відновлення з резервних копій. NetBackup готовий до можливості швидкого, надійного відновлення, щоб підняти і запустити Вашу систему настільки швидко, наскільки це можливо.

Instant Access - Монтуйте і переглядайте образи VMware і Microsoft SQL, використовуючи простий користувальницький веб-інтерфейс, доступний для будь-якого користувача, який отримав права на це. Ці образи доступні безпосередньо зі сховища MSDP без переміщення будь-яких даних. Instant Access доступний як на NetBackup Appliances, так і на медіа серверах BYO.

NetBackup Bare Metal Restore(TM) - Ви можете швидко підготувати фізичну систему для відновлення, виключаючи необхідність ручної реконфігурації.

Granular Recovery Technology (GRT) - GRT від NetBackup індексує зміст джерел даних, полегшуючи відновлення конкретних елементів без нескінченних спроб і помилок.

Готовність до аварійного відновлення

Жоден бізнес не виживе, якщо буде зберігати всі свої дані в одному місці. Захистить свій бізнес від природних катастроф і відключень приміщень за рахунок зберігання копії зовні або в хмарі. NetBackup може допомогти Вам в автоматизації готовності до аварійного відновлення незалежно від того, які сховище або метод транспорту Ви використовуєте.

Auto Image Replication (AIR) - У разі використання AIR від NetBackup образи і каталоги резервних копій автоматично реплицируються по мережі в інші домени NetBackup, фізичні або в хмарі, відповідно до встановленої політики.

Реплікація моментальних знімків – Моментальні знімки обладнання можуть бути автоматично репліковані на інші системи зберігання в місцях розташування зовні, які знаходяться під управлінням Платформи Стійкості (Resiliency Platform).

Сховище стрічок - Сховище автоматично видає потрібну стрічку з бібліотеки, яка роботизована, відстежує переміщення стрічок всередину і зовні зовнішніх пристроїв зберігання і друкує щоденні звіти, які включають щоденні доставки або посилає електронні листи свого постачальника послуг управління записами.

Стійкість NetBackup - Відповідність цілям рівня сервісу (Service Level Agreements - SLAs) для часу безвідмовної роботи в гібридних хмарах з великою кількістю точкових продуктів і різними джерелами даних може бути складним і дорогим. Інтеграція NetBackup і Resiliency Platform допомагає Вам проактивно забезпечити стійкість для застосунків в Вашому гетерогенном оточенні за рахунок використання одночасно реплікації даних в близькому до реального режиму часу і NetBackup AIR з оркестріруемим відновленням (см.мал.4).

Resiliency Platform

Ви отримує доступ до NetBackup Resiliency за допомогою веб-UI NetBackup і бачите все віртуальні машини, пов'язані з ним.

рис.5 Интеграция Resiliency.png

Аварійне відновлення в хмарі - для досягнення близької до нуля часу зупинки і мінімізації загроз програм-вимагачів.

Безшовна переносимість робочих навантажень і даних в гібридної хмарі - Забезпечте мобільність робочих навантажень між фізичними або віртуальними системами у власному розташуванні і публічними хмарними середовищами для максимальної гнучкості і оптимального використання ресурсів. Ви можете забезпечити стійкість і мобільність між оточеннями Azure Stack або між регіонами Azure.

Раціоналізація операцій

В умовах постійного пресингу невблаганного зростання даних і зростаючих запитів на обслуговування ІТ завжди стоїть перед викликом робити більше меншими засобами. NetBackup допомагає збільшити продуктивність персоналу так, що Ви зможете більше інвестувати в основний бізнес.

Централізоване, засноване на політиках, управління - Все політики NetBackup конфігуруються з єдиної консолі управління, що приводиться в дію майстер-сервером NetBackup. Інтелектуальні політики для VMware, Oracle, SQL і NAS допомагають оптимізувати продуктивність за допомогою безперервного балансування навантаження.

Управління ідентичністю і доступом - Єдина точка входу (з підтримкою Active Directory і LDAP) з функцією двохфакторної аутентифікації забезпечується за допомогою веб-UI NetBackup з SAML 2.0 так, що організації можуть користуватися їх існуючими провайдерами аутентифікації. Використовуючи управління доступом на основі ролей (Role-Based Access Controls - RBAC) всередині веб-UI, Ви можете конфігурувати гранулярний доступ, налаштований під потреби конкретної персони, визначаючи хто може мати доступ до даних і які дії вони можуть виконувати. Шаблони, засновані на ролях, які з'явилися в NetBackup 9,  допомагають Вам спростити процес створення ролей і управління ними (см.ріс.6). Користувачі можуть керувати лише тими робочими навантаженнями, на які вони призначені, і можуть виконувати діапазони завдань, на які вони уповноважені.

рис.6 .png

Плагіни консолі для Hyper-V і vSphere - плагіни для веб-клієнта vSphere VMware і Microsoft System Center Virtual Machine Manager (SCVMM) надають адміністраторам віртуальних машин пряме управління операціями резервного копіювання та відновлення.

Велика бібліотека API - Використовуйте RESTful API NetBackup для кастомізації користувальницького досвіду і інтеграції зі сторонніми операційними платформами, такими, як, наприклад, OPTIC / SMAX Micro Focus для досягнення вищого рівня автоматизації.

Самообслуговування NetBackup - Пропонує бізнес користувачам єдину «вітрину» для виконання самостійних резервних копіювань і відновлень з використанням інтерфейсів під замовлення. Одна інсталяція може зареєструвати безліч робочих зон для забезпечення безпечного розмежування. Метрики SLA, повідомлення та звітність забезпечують легкість управління ними.

Шифрування даних - Організації можуть використовувати сертифікати TLS від Veritas або сторонніх постачальників для підтримки шифрування в транзиті даних. Для шифрування в зберіганні використовуйте управління ключами Veritas або стороннє управління ключами за підтримки інтерфейсу KMIP. Дані захищаються від компрометації всередині мережі та запобігають ситуації, коли шкідливий ПО або програми-вимагачі крадуть дані або використовують їх в злочинних цілях. NetBackup надає свободу у виборі того рішення щодо шифрування, що працює найкращим чином у Вашому оточенні.

Плани на майбутнє

Жодна успішна організація не є застиглою. Завжди є місце для впровадження поліпшень, оптимізації процесів і скорочення витрат. NetBackup надає велику звітність і аналітику, що допомагає Вам розуміти історичні результати і тренди, що допомагає намалювати ясну картину майбутнього руху вперед.

Операційна звітність по кліку - Аналітика APTARE IT швидко визначає використання приводів стрічок, рейтинги успішності і незахищені області в використанні NetBackup і забезпечує контекстуальную звітність за напрямками бізнесу, географії або додатків в гетерогенному оточенні.

Довготривалі тренди і аналіз - покращує передбачення щодо використання сховищ резервних копій за рахунок темпів зростання за часом, включаючи попередню і остаточну де-дуплікацію, для полегшення відстеження віддачі від інвестицій і рівнів де-дуплікації.

Єдиний захист даних для підприємств, готових до хмар

NetBackup 9 зменшує приголомшливу складність захисту даних підприємства за рахунок єдиного рішення, побудованого на конвергентної інфраструктурі, яке легко масштабується, забезпечуючи, в той же час, кращу в індустрії продуктивність для петабайтних обсягів, і прокладає шлях для ІТ як сервісу за допомогою зручних операцій самообслуговування. Система закладає фундамент для універсального управління даними, дозволяючи їх швидку візуалізацію і прискорену адаптацію до хмар з мінімальним ризиком. NetBackup підсилює організацію за рахунок збільшення стійкості його додатків та інфраструктури від її кордонів до ядра і хмари. Єдине рішення захищає дані і дозволяє відновлення відповідного масштабу в будь-якій точці їх знаходження. Крім того, воно забезпечує свободу вибрати будь-який режим інсталяції NetBackup, який найкращим чином відповідає потребам і вимогам бізнесу. Оскільки ІТ трансформується від центру витрат на засіб ведення бізнесу, NetBackup спроектований для вирішення різноманітних викликів сьогоднішнього і завтрашнього дня і, в кінцевому рахунок, надає організації впевненість рухатися швидше і брати на себе додаткові ризики, знаючи, що його інформація буде захищена.

 

Про компанію Veritas

Veritas Technologies є глобальним лідером в області захисту і доступності даних. Понад 50 000 підприємств - включаючи 87 відсотків зі списку Fortune Global 500 - покладаються на Veritas, щоб уникнути складності ІТ і спростити управління даними. Платформа Сервісів Даних Підприємства від Veritas автоматизує захист і оркеструються відновлення даних в будь-якому місці їх знаходження, забезпечує доступність критичних для бізнесу додатків в режимі 24/7, надає підприємствам оглядовість, необхідну для відповідності посилює регулювання щодо даних. Маючи репутацію надійності, з моделлю розгортання, що відповідає будь-яким потребам, Платформа Сервісу Даних Підприємства від Veritas підтримує більш ніж 800 різних джерел даних, понад 100 різних операційних систем, більш ніж 1400 цільових сховищ і понад 60 різних хмарних платформ.

bottom of page