top of page

Вдосконалення обслуговування замовників та взаємодії з партнерами

Будь-яке підприємство тримає у фокусі своєї уваги вдосконалення взаємодії із замовниками та партнерами. Метою є покращення користувальницького досвіду контрагента протягом усього життєвого циклу роботи з ним. Таке поліпшення можливе за допомогою технологічних рішень та активного використання даних, що стають доступними або створюються під час взаємодії з клієнтом.

Дозвольте нашій команді експертів подивитися разом з вами на існуючі процеси фронт- та бек- офісів, виділити найчастіше повторювані та ресурсно-витратні. Ми запропонуємо способи скорочення часу та підвищення якості обробки запитів замовників, посилюючи лояльність клієнтів та вирішуючи питання їх утримання, повторного повернення до продуктів та послуг вашого підприємства. Використання запропонованих нами інструментів дозволить вам знизити ваші витрати на підтримку взаємодії із замовниками та партнерами.

Співпраця із замовником є ​​найважливішим фактором, відмінні продукти та послуги є обов'язковими, інноваційні економічні моделі також важливі, але без операційної підтримки все це може бути марним. Крім того, покращення операцій бек-офісу є життєво важливим для підтримки нових продуктів та розширення залучення замовника. Цифрова трансформація бек-офісу вашої організації є ключовим завданням, яке необхідно вирішити для досягнення успіху в цифровій трансформації.

Застосування інструментів цифрової трансформації:

  • дозволяє справлятися зі зростаючим обсягом роботи швидше та комфортніше, знижуючи витрати на обслуговування запитів замовників та партнерів;

  • нормалізує та стандартизує послідовність виконання завдань бізнес-процесів:

  • гарантує, що жодного запиту на обслуговування не випаде у розриви робочого процесу;

  • забезпечує високоякісну підтримку за меншу вартість за рахунок використання нових можливостей штучного інтелекту та машинного навчання;

  • забезпечує збирання, управління, збереження та аналіз даних, критичних для продуктивності, з метою безперервного вдосконалення процесів надання послуг.

 

Depositphotos_7889801_XL powered by.jpg
Працює на
bottom of page