top of page
FlexConnector.png

20 вересня 2021 року

Найбільший банк України з першої десятки ренкінгу НБУ розпочав експлуатацію розроблених компанією Інтраком Україна замовних конекторів платформи Micro Focus ArcSight для комплексного збирання інформації журналів та баз даних системи Microsoft Power BI. Замовлення було розміщено Банком в результаті конкурентної закупівельної процедури, за результатами якої пропозиція Компанії ТОВ «Інтраком Телеком Україна» була визнана найкращою.

Зобов'язання за укладеним договором Компанія виконала якісно та у визначені договором терміни. Усі побажання Банку, які виникали під час реалізації замовлення, було враховано у остаточної імплементації продукту. Було надані всі необхідні для запуску конекторів консультації та змістовну документацію щодо інсталяції та експлуатації результатів за договором.

Intracom Telecom Ukraine Certificate.png

06 квітня 2021 року

Компанія Інтраком Україна отримала сертифікат досягнень від компанії Micro Focus - найбільшого в світі розробника ПЗ для підприємств і організацій. Сертифікат підтверджує успішне виконання вимог партнерської програми виробника зі спеціалізаціями «Управління операційною діяльністю ІТ» і «Безпека».

MF_Badges_Security_v1.1.png

21 березня 2021 року

Компанія Інтраком Україна отримала статус Золотого партнера продуктової групи «Безпека» компанії Micro Focus - найбільшого в світі розробника ПЗ для підприємств і організацій. Статус дозволяє розширити підтримку програмних систем для домену інформаційної безпеки, повніше задовольняти запити існуючих, нових і майбутніх користувачів.

MF_Badges_IT_Operations_Management_v1.1.png

26 грудня 2020 року

Найбільший розробник програмного забезпечення для підприємств і організацій Micro Focus (LSE: MCRO, NYSE: MFGP, FTSE 250 Component) оцінив постійне зростання компетенцій Інтраком Телеком Україна і присвоїв компанії статус Золотого партнера (Gold Partner).

Цей рівень партнерства дозволить повніше задовольняти запити потенційних користувачів програмного забезпечення Micro Focus, в тому числі, за рахунок розширених можливостей імплементації користувацьких сценаріїв використання (Use Cases) на демонстраційних інсталяціях платформи.

17 грудня 2020 року

Компанія Інтраком Телеком Україна успішно завершила перший етап робіт з налагодження програмного забезпечення системи моніторингу компонент інженерної інфраструктури для провідного мобільного оператора України.

Вышка.jpg
04.jpg

5 вересня 2019 року у Інформаційному Агентстві «Укрінформ» в Києві відбулося публічне підписання Меморандуму щодо Cтворення Української Національної Цифрової Коаліції  «Коаліція Цифрової Трансформації»

bottom of page