top of page

Єдине вікно видимості та управління активами, сервісами та мережами

Розгортання системи дозволяє забезпечити спостереження та контроль за використанням як власних, так і хмарних активів підприємства за рахунок повної та безперервної інвентаризації всього обладнання, софтверу та сервісів – локальних та хмарних.

Управління інвестиціями, активами та ресурсами підвищує якість прийнятих рішень та знижує витрати. Це дає можливість менеджерам знати – від закупівлі до виведення з експлуатації – чим вони мають у своєму розпорядженні, де ці активи знаходяться, яка їх вартість і хто їх використовує. Система керування софтверними активами відстежує споживання ліцензій для оптимізації їх використання для зменшення ІТ-трат, управління бюджетами та дотримання комплаєнсу.

Система управління конфігураціями постачає точні та достовірні дані про конфігурацію та контекст сервісів як основу для всіх процесів управління ІТ-послугами та забезпечує динамічний доступ за допомогою актуальної федерації. Автоматично відбувається виявлення активів, інфраструктурних елементів, програм, які динамічно зв'язуються із сервісами.

Рішення моніторингу вашого ІТ-оточення Operations Bridge консолідує дані всіх існуючих інструментів. Воно застосовує автоматичне виявлення, моніторинг, аналітику та виправлення даних по всій інфраструктурі – традиційній, приватній та публічній хмарах, мульти-хмарних та контейнеризованих середовищах. Рішення підтримує кореляцію на основі потоків та топологій інфраструктурних елементів, додатків та сервісів. Воно автоматизує операції штучного інтелекту з машинним навчанням та аналітикою, які скорочують кількість подій, прискорюють ідентифікацію кореневої причини та виправлення. Ви отримуєте на свої мобільні пристрої уявлення, що дозволяють діяти та містять персоналізовані дашборди, які показують найважливіші індикатори, ключові показники бізнесу та ІТ.

Масштабоване рішення для управління, автоматизації та забезпечення комплаєнсу для фізичних, віртуальних та SDN мереж Networks Operations Management (NOM) забезпечує видимість топології, здоров'я та конфігурацій вашої мережі, оптимізує її для максимальної продуктивності, потужності та комплаєнсу, оркеструє конфігурування за допомогою автоматизації. Високошвидкісне спіральне виявлення дозволяє підтримувати актуальність списку обладнання в мережі, полегшуючи пошук та усунення несправностей. Задані робочі процеси дозволяють операторам легко переходити від повідомлення про несправність до її діагностики та усунення та швидко усувати цілий клас проблем, які призводять до більш ніж половини всіх збоїв центру обробки даних. Аналіз причинно-наслідкових зв'язків дозволяє швидко знаходити основні причини збоїв у мережі, скорочуючи їх кількість до 50%.

Depositphotos_7889801_XL powered by.jpg
Працює на
bottom of page