top of page

Операційна платформа трансформації OPTIC

Замовники, партнери та співробітники Вашої організації ефективно залучаються до самообслуговування за допомогою безлічі цифрових послуг і процесів, які можуть виконуватися автоматично. Створення нових послуг і процесів на платформі OPTIC не вимагає написання, налагодження, підтримки та оновлення програмного коду і виповнюється в графічному інтерфейсі із застосуванням розвинутого набору блоків бізнес-логіки і даних «з коробки».

Використовуючи новітню платформу управління послугами SMAX від нашого партнера - компанії Micro Focus (LSE: MCRO, NYSE: MFGP, FTSE 250 Component), Ви отримуєте переваги відповідності ключовим вимогам до рішення ITSM / ITOM / ESM, обов'язковим для успіху в умовах сучасного цифрового суспільства:

  • засіб створення та постійного нарощування простого, інтуїтивного та інклюзивного користувацького досвіду

  • інструмент різкого підвищення продуктивності агентів ІТ-та інших послуг за рахунок досконалої аналітики, штучного інтелекту / машинного навчання і багатоканальної комунікації з користувачами

  • нативне управління активами організації та вбудовані процеси ITIL 4

  • гнучкість і переносимість варіантів розгортання платформи, що забезпечить скорочення загальної вартості володіння, зростання швидкості і еластичності розвитку.

 

 

Цифрова трансформація організації неможлива без автоматизації її процесів. Подивіться відео нижче про інструменти платформи SMAX для створення нових застосувань без розробки програмного коду.

Операційна платформа трансформації OPTIC також включає в себе нижченаведені інструменти.

Asset Management X (AMX) - вводить в дію управління активами і конфігураціями ІТ-обладнання, їх життєвим циклом, запасами на складах, резервуванням. Для ПЗ стають доступні метрики ліцензій, аналітика використання, звіти про комплаєнс, звіти про встановлені продукти. AMX управляє контрактами технічної та гарантійної підтримки, ліцензійними і лізинговими контрактами, як і іншими угодами і контрактами щодо активів вашої організації. Активи розподіляються за центрами витрат, їх вартості зіставляються з бюджетом, під керуванням знаходяться процеси замовлень на покупку активів і їх отримання від постачальників.

Universal Discovery і Universal CMDB - автоматично збирає (за допомогою виявлення або інтеграції), погоджує, управляє і представляє дані про традиційне обладнання, ПЗ, застосування, сервіси і їх взаємні залежності в гібридному ІТ-середовищі. Пошук проводиться в гібридних хмарах - приватних або публічних, віртуальних і контейнерізованих середовищах, із застосуванням штучного інтелекту і машинного навчання, в режимі реального часу. Ви можете визначати політики та комплаєнс для конфігураційних елементів або їх груп, автоматизувати аналіз впливів в ході змін, інцидентів, моніторингу або комплаенса. Ви отримуєте можливість розуміти впливи, ідентифікувати джерела переривання сервісу, схвалювати зміни з повним розумінням оточення - від сервісів до елементів інфраструктури.

Hybrid Cloud Management X (HCMX) - виконує всеосяжну оркестрацію життєвого циклу - від замовлення, надання та підтримки до завершення споживання - ресурсів, що надаються кінцевим користувачам. HCMX оркеструє розгортання застосунків, сервісів, підписок за допомогою уніфікованого призначеного для користувача порталу самообслуговування, через який користувачі можуть замовляти у міру потреби споживання локальних або хмарних ресурсів. Автоматизації допомагають більш ніж 8 000 потоків робіт і понад 300 компонент застосунків «з коробки». Система забезпечує широке покриття - інтеграцію з публічними хмарними сервісами (AWS, Azure, GCP), підтримку приватних хмар і пропозицію віртуальних машин, поряд з традиційними фізичними серверами. Дозволяє точно управляти витратами споживання хмарних послуг, використовує інструменти штучного інтелекту і машинного навчання на всіх стадіях життєвого циклу використання ресурсів.

Ви зможете дізнатися про все багатство функцій платформи SMAX та можливості вирішення Ваших насущних завдань за допомогою пілотної інсталяції платформи на Ваших потужностях або в нашій лабораторії

 

Звертайтеся, будь ласка!

 

Ознайомтеся, будь ласка, також нижче з презентацією системи SMAX від Micro Focus

і вірогідною дорожньою картою впровадження платформи

bottom of page