top of page
bluespace shr.png

РІШЕННЯ, ЯКІ МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ

Depositphotos_94765666_XL.jpg

Вдосконалення обслуговування замовників та взаємодії з партнерами

Відбувається за рахунок автоматизації бізнес-процесів, що скорочують час та підвищують якість обробки запитів замовників. Це посилює лояльність та забезпечує утримання клієнтів, знижує витрати на їхнє обслуговування.

Depositphotos_49360603_XL Assets.jpg

Єдине вікно видимості та управління активами та сервісами

Виявлення та відображення взаємозалежностей ресурсів та сервісів вашої інфраструктури. Єдине джерело знань про те, як додатки та послуги надаються за допомогою всієї сукупності обладнання, софтверу та хмарних послуг.

Depositphotos_211234304_XL Comfort.jpg

Підвищення зручності та ефективності роботи співробітників

Здійснюється з допомогою автоматизації бізнес-процесів, використання інструментів бази знань, машинного навчання, штучного інтелекту, соціальної взаємодії. Як результат, покращується досвід користувача співробітників, знижуються витрати, більший обсяг роботи виконується меншою кількістю персоналу.

Depositphotos_76160399_XL Security.jpg

Забезпечення кібербезпеки та кіберстійкості

Захист того, що коштує найдорожче – ідентичностей, застосунків та даних. Дозволяє розвиток та процвітання в умовах постійно зростаючих загроз та викликів.

Depositphotos_63897797_XL Analytics.jpg

Аналітика даних для своєчасного отримання цінності

Виконується внаслідок розгортання уніфікованої платформи аналітики та машинного навчання. Вона трансформує накопичені вашою організацією масиви даних у точну автоматизовану інформацію для своєчасних дій та швидкого досягнення результатів.

Depositphotos_210250734_XL Migration to Cloud.jpg

Міграція бізнес-застосунків та даних у хмари

Здійснюється в результаті розробки плану міграції ваших бізнес-застосунків та даних у хмари та нашої допомоги у його практичному виконанні. Забезпечує підвищення безпеки та стійкості підприємства, надійно захищаючи бізнес-процеси та дані організації від несприятливих, ворожих та ресурсномістких факторів фізичного світу.

bottom of page