top of page

Рішення управління мережами Networks Operations Management

Рішення, яке масштабується, для керування, автоматизації та забезпечення комплаенса для фізичних, віртуальних і SDN мереж Networks Operations Management (NOM)

NOM забезпечує видимість топології, здоров'я і конфігурацій вашої мережі, оптимізує її для максимальної продуктивності, потужності і комплаенса, оркеструє конфігурацію за допомогою автоматизації.

Високошвидкісне спіральне виявлення дозволяє підтримувати актуальність списку обладнання в мережі, полегшуючи пошук і усунення несправності. Задані робочі процеси дозволяють операторам легко переходити від повідомлення про несправності до її діагностики та усунення і швидко усувати цілий клас проблем, які призводять до більш ніж половині всіх збоїв центру обробки даних. Аналіз причинно-наслідкових зв'язків дозволяє швидко знаходити основні причини збоїв в мережі, скорочуючи їх кількість до 50%.

Контроль пропускної здатності, використання ресурсів ЦП і оперативної пам'яті, завчасне попередження операторів про можливість зниження продуктивності мережі через ресурсів інтерфейсів і пристроїв. Система контролю якості обслуговування попереджає операторів про параметри якості мережі, які можуть вплинути на дотримання вимог угод про рівень обслуговування для деяких служб, наприклад про надмірну затримку, втрату пакетів і джитера. Контроль трафіку дозволяє вивчити його структуру і розподіл додатків по мережі. Крім того, аналіз обсягів трафіку дає уявлення про основні додатках, що впливають на пропускну здатність.

Програмне забезпечення Network Engineering Toolset надає зумовлені OO-потоки для діагностики мережі, дозволяє експортувати топологію в Visio і аналізувати переривання для локалізації проблем, пов'язаних з мережею, про які повідомляє пристрій. NOM - єдиний засіб управління мережею з вбудованими функціями забезпечення безпеки і відповідності стандартам, що дозволяють автоматично відновлювати працездатність. Рішення дозволяє автоматичне групове оновлення інфраструктури мережі для зниження ризику відповідно до сучасних стандартів або при виявленні проблем, пов'язаних з безпекою.

NOM управляє гетерогенної мережею з одного панелі, контролює відмови, продуктивність і відповідності конфігурації вимогам SDN і традиційних мереж. Інструмент Cisco ACI Management забезпечує постійне оновлення візуальної схеми топології SDN інфраструктури Cisco ACI для усунення неполадок і аналізу впливу, а також управління конфігурацією і відповідністю рішення Cisco SDN.

Системи управління ризиками в мережі дозволяють в режимі реального часу візуалізувати відмови, уразливості в системі безпеки і показники відповідності вимогам. Системи експлуатації мережі дозволяють в режимі реального часу візуалізувати пропускну здатність і продуктивність мережі, а також частоту змін, що дає можливість визначити ступінь ефективності роботи мережі і її вплив на діяльність компанії.

Краща в галузі масштабованість всіх інструментів контролю і усунення неполадок мережі з підтримкою до 80 тисяч пристроїв в глобальному домені при управлінні і до 120 тисяч пристроїв при конфігуруванні. Найбільша кількість інтегрованих пристроїв в галузі: підтримується більше 3400 моделей від 180 виробників, список підтримуваних пристроїв оновлюється кожні два місяці. Перша і єдина контейнерна архітектура на основі технології CDF забезпечує простоту установки, обслуговування та переміщення (з локального сховища в хмару).

bottom of page