top of page

Підвищення зручності та ефективності роботи співробітників

Злагоджене та безшовне функціонування сучасного підприємства великою мірою залежить від ефективності та своєчасності надання ІТ- та інших корпоративних послуг своїм співробітникам. У той же час, у різних підрозділах багатьох організацій можна досі спостерігати домінування ручної роботи, що покладається на використання спільних скриньок електронної пошти та електронних таблиць, що пересилаються або поділяються.

Ми виконуємо спільний аналіз найчастіше повторюваних і витратних процесів, в яких підрозділи вашого бек-офісу, включаючи, але не обмежуючись командою ІТ-сервісів, надають послуги та підтримку вашим співробітникам. Як результат, пропонуються варіанти використання технологічних інструментів, що дозволяють провести цифрову трансформацію, що скорочує витрати на надання таких послуг та підвищує задоволеність працівників робочим процесом.

Підсумком впровадження узгоджених сценаріїв використання стає покращення досвіду співробітників у користуванні ІТ-сервісами та корпоративними послугами підприємства та розгорнуте середовище для безперервного їх вдосконалення.

В основі цієї безперервної роботи:

  • конфігурування без програмування - Створення додатків, що визначаються користувачем, на основі процесів за допомогою SMAX Studio, включаючи таблиці та робочі потоки, без написання будь-якого коду, та отримання вигоди з безболісних оновлень з миттєвим доступом до нових функцій.

  • Marketplace - Спільнота для використання та обміну програмами, створеними за допомогою Studio.

  • ChatOps - спільна робота, заснована на спілкуванні, через межі організації для швидкого реагування та вирішення інцидентів із залученням людей, процесів та необхідних інструментів.

  • Автоматизація завдань - збільшує швидкість, запобігає помилкам і знижує ризики, пов'язані з ручною і повторюваною роботою, за рахунок автоматизації загальних або стандартних завдань. Вона допомагає усувати інциденти, виконувати та перевіряти зміни, а також надавати ІТ-послуги, починаючи від простих запитів на доступ і закінчуючи комплексними робочими потоками, такими як виявлення та виправлення.

Depositphotos_7889801_XL powered by.jpg
Працює на
bottom of page